ANASAYFA    |    BİLGİ EDİNME    |    İLETİŞİM    

 
01:55   MERSİN ŞOFÖRLER ODASI TİCARİ ARAÇLARI İLAÇLAMA SİSTEMİ KURDU    10:20   KUTLU OLSUN    12:13   MERSİN ŞOFÖRLER ODASI ÜYESİ TAKSİCİLERİ UNUTMADI    15:01       14:18       13:36   BAŞKAN VEYSEL SARI’DAN POLİS TEŞKİLATINA KUTLAMA.     16:31       12:31       08:15   BAŞKAN VEYSEL SARI, MERSİN’DE İLAÇLANMAMIŞ TAKSİ KALMAYACAK    11:55       09:37   KUTLU OLSUN    11:34   ARAÇLARIN İLAÇLANMA GİDERİ ŞOFÖRLER ODASINCA KJKARŞILANIYOR    12:33   “YOLCU TAŞIMAARACI KULLANIM” EĞİTİMİ BAŞKAN BAŞKAN SEÇER’İN KATILIMI İLE MERSİN ŞOFÖRLER ODASINDA BAŞLADI.    12:15   MERSİN’DE ŞOFÖRLER ODASI HİZMET BİNASI İLE TAKSİ VE DOLMUŞLAR DEZENFEKTE EDİLİYOR.     11:37   BAŞKAN VEYSEL SARI 33 ŞEHİDİMİZ İÇİN BAŞSAĞLIĞI MESAJI YAYINLADI.    12:28       11:19   MERSİN ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI VM MEDİCAL PARK HASTANESİ İLE İNDİRİM PROTOKÜLÜ İMZALADI.    11:46   ODAMıZ ÜYELERINE DUYURULUR;    10:41       10:20      

 
TÜM ADAYLARA BAŞARILAR DİLİYORUM.
 

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu yönetim kurulu üyesi ve Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel Sarı 31 Mart Mahalli İdareler seçimine katılacak tüm adaylara başarılar diledi ve şoför esnafına da oylarını kullanma çağrısı yaptı.

 

Tarih : 26 Mart 2019 Salı 12:01

Başkan Veysel Sarı’nın konuyla ilgili değerlendirmesi ise şöyle:

“Bilindiği gibi oy kullanmak demokratik sistemlerde doğrudan demokrasinin temsili, demokrasiye olan katkısıdır. Vatandaşın en demokratik hakkı olan oy kullanması demokrasi sisteminin de bir gereğidir. Halkın doğrudan ve özgürce yöneticilerini seçmesi ise bir demokrasi olgusudur.

Bu düşünce ile 31 Mart Pazar günü, bizleri beş yıl yönetecek olan Büyük şehirlerde Büyükşehir, İlçeler için İlçe Belediye Başkanları, Belediye meclis üyeleri, mahalle muhtar ve ihtiyar heyetlerini seçmek için vatandaşın en demokratik haklarının en önemlisi olan oylarımızı kullanmak için sandığa gidileceğiz.

Seçimin son haftasına girdiğimiz bu günlerde tüm adayların bu güne kadar olduğu gibi bundan sonraki günlerde de birlik ve beraberliğimize gölge düşürmeyecek bir anlayış ile propaganda sürecini tamamlaması ve halkın iradesine saygı duyacaklarına inananlardan birisi olarak seçime katılan tüm adaylarımızın tamamını Mersin sevdalısı olarak görüyor, temsil ettiğim meslek örgütüm adınada tebrik ediyor başarılar diliyorum.

OY KULLANMAK DEMOKRATİK HAK, KUTSAL BİR GÖREVDİR.

 Başkan Veysel Sarı tüm şoför esnafına şu çağrıyı yaptı :

Unutmayınız, oy kullanmak demokratik hak, kutsal bir görevdir. 1 Nisan günü bizleri yönetecek olan yerel yöneticilerimiz sizlerin oyları iş başına gelecektir. “Yukarıda da ifade ettiğim gibi, oy kullanmak demokratik sistemlerde doğrudan demokrasinin temsili, demokrasiye olan katkısıdır. Vatandaşın en demokratik hakkı olan oy kullanması demokrasi sisteminin de bir gereğidir. Oyunuzu mutlaka kullanınız, kullanmak istemeyenleri de ikna ediniz. Çünkü oy kullanmak sizin de yerelde söz sahibi olmanızı sağlayacaktır”.

   
Paylaş :
Etiketler :  İÇERİK ARA
 
  


VİDEO TANITIMHAVA DURUMU

..


KARAYOLLARI DURUMUGÜNLÜK GAZETELER   
     
 
Mersin
Kamyoncular, Kamyonetçİler, Otobüsçüler,
Otomobİlcİler ve Şoförler Esnaf Odası
Resmi Web Sitesi


Adres :
Barış Mahallesi, Bahçeler Cad. 4530 Sok. No:2 33010 Akdeniz/MERSİN

Telefon :
0 324 337 33 66 | Fax : 0 324 337 34 31

E-Mail :
bilgi@mersinsoforlerodasi.org.tr

Web :
www.mersinsoforlerodasi.org.tr

 

  Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası | Resmi Web Sitesi | mersinsoforlerodasi.org.tr Copyright © 2017-2019 Tüm hakları saklıdır. URA MEDYA