ANASAYFA    |    BİLGİ EDİNME    |    İLETİŞİM    

 
11:17       09:15       09:14       20:20   PİSİKOTEKNİK DEĞERLENDİRME RAPORUBULUNDURMA ZORUNLULUĞU ERTELENMİŞTİR.     13:19   FEDERASYONA BAĞLI ODALALARA 39 NOLU GENELGE.    15:44   BAŞKAN SARI TİCARİ ARAÇ SÜRÜCÜLERİNİ KIŞ LASTİĞİ KONUSUNDA UYARDI…    15:40       12:30   BAŞKAN VEYSEL SARI ’DAN LÜTFİ ELVAN’A KUTLAMA     12:24   BAŞKAN VEYSEL SARI: “ÖNCELİKLİ İŞİMİZ, MERSİN HALKININ VE TAKSİCİ ESNAFIMIZIN SAĞLIĞINI KORUMAKTIR.    15:59       17:43   .    07:16       10:05   DUYURU…    09:15   DOĞRU PARTİ MERSİN İL BAŞKANI MUHSİN BAYAR BAŞKAN VEYSEL SARI’YI ZİYARET ETTİ.     13:21    BAŞKAN SARI’DAN SÜRÜCÜLERE UYARI;    10:21   BAŞKAN VEYSEL SARI HER FIRSATTA TAKSİCİLERLE BİRLİKTE…    11:22   TÜRKİYE ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER FEDERASYONUNDAN...    10:05       10:49   TŞOF, DIĞER ESNAFA VERILEN DESTEĞIN ŞOFÖR ESNAFıNA DA VERILMESINI ISTIYOR    11:48   * MERSİN MARİNA VE FORM AVM TAKSİ ESNAFI DURAKLARININ RUHSATLARINA TAHSİSİNİ İSTİYOR…   

 
BAŞKAN VEYSEL SARI 2.KEZ TŞOF BAŞKAN VEKİLLİĞİNE GETİRİLDİ
 

Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel Sarı, Önceki gün Ankara’da TŞOF Genel Başkanı Fevzi Apaydın Başkanlığında yapılan Yönetim Kurulu toplantısında Federasyon kuralları gereğince 2.kez Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkan vekilliğine getirildi.

 

Tarih : 30 Haziran 2020 Salı 11:43

 

Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel Sarı, Önceki gün Ankara’da TŞOF Genel Başkanı Fevzi Apaydın Başkanlığında yapılan Yönetim Kurulu toplantısında Federasyon kuralları gereğince 2.kez Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkan vekilliğine getirildi. 
 

2011 Yılında tüm Şoförler ve Otomobilciler Oda başkanların önerisi ile TŞOF Yönetimine girme başarısı elde eden Veysel Sarı, 2014 Yılında Milletvekilliği seçimleri nedeniyle istifa ettiği TŞOF Yönetim Kurulu üyeliğine tekrar seçilmiş ve 22 Mayıs 2015 tarihinde yapılan yönetim kurulu toplantısında da TŞOF başkan vekilliğine getirilmişti. 
 

Veysel Sarı’nın tekrar TŞOF Başkan vekilliğine getirilmesi Mersin’de olduğu kadar birçok İl’in oda başkanı ve Mersin şoför esnafları arasında da memnunluk yarattı. 
 

Başkan Veysel Sarı yeni göreviyle ilgili olarak yaptığı açıklamada ise;
 

“Benim tüm uğraşım, Taksici, Kamyoncu, Kamyonetçi, Otobüsçü ve Minibüsçü ve galerici esnafımızın mesleki ve özel yaşamında hakları olan kaliteyi yakalamaları için olmuştur, olacaktır. Tarafıma tevdi edilen TŞOF Başkan Vekilliği görevim süresince de Genel Başkanımız Sayın Fevzi Apaydın ve diğer mesai arkadaşlarım ile birlikte tüm şoför esnafımızın sorunlarının çözümünde daha etkili olacağım içinde çok mutluyum.

B u vesile ile TŞOF Genel Başkanım Sayın Fevzi Apaydın ve Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarım ile yeni görevim nedeniyle memnuniyetlerini dile getirip başarı Dileği’nde bulunan tüm esnafımıza ve dostlarıma teşekkür ediyorum. Ankara’daki odamın kapısı Mersin’de olduğu gibi her zaman sonuna kadar açık olacaktır” dedi.

 

Başkan Veysel Sarı, Kırklareli Şoförler Odası Başkanı Ali Fuat Şeker ile birer hafta aralıkla TŞOF Başkan Vekilliği görevini sürdürmek için Ankara’da görev yapacak.

 

Veysel Sarı; 1987 Yılında Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası yönetimine girmiş, bir süre sonra başkan vekilliğine, daha sonraki süreçte de Oda Yönetim kurulu Başkanlığına getirilmiştir.

 

Fotoğraf / TŞOF Genel Başkanı Fevzi Apaydın ve Başkan Vekili Veysel sarı.

 

   
Paylaş :
Etiketler :  İÇERİK ARA
 
  


VİDEO TANITIMHAVA DURUMU

..


KARAYOLLARI DURUMUGÜNLÜK GAZETELER   
     
 
Mersin
Kamyoncular, Kamyonetçİler, Otobüsçüler,
Otomobİlcİler ve Şoförler Esnaf Odası
Resmi Web Sitesi


Adres :
Barış Mahallesi, Bahçeler Cad. 4530 Sok. No:2 33010 Akdeniz/MERSİN

Telefon :
0 324 337 33 66 | Fax : 0 324 337 34 31

E-Mail :
bilgi@mersinsoforlerodasi.org.tr

Web :
www.mersinsoforlerodasi.org.tr

 

  Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası | Resmi Web Sitesi | mersinsoforlerodasi.org.tr Copyright © 2017-2019 Tüm hakları saklıdır. URA MEDYA